Práce


 

Hledáme:


Do našeho studia stále přijímáme nové modelky. Pokud máte zájem o zábavnou práci či brigádu, hledáte opravdové profesionály a zároveň přátelský kolektiv, tak jste u nás správně!

 

A co že od Vás očekáváme?


Podmínkou je věk nad 18 let, nic víc! Na chatu jsou tisíce mužů a každý z nich má rád něco jiného, jeden štíhlou, druhý boubelku, jeden blond, druhý brunetu, takže si jsme jisti, že každá slečna, či paní má šanci si vydělat! Že neumíte jazyk? Nevadí! Všechno se dá naučit, pokud máte trpělivost a tu my rozhodně máme. :)

 

Nabízíme:


Výdělky: Naše studia vyplácejí modelky provizním systémem ve výši 50 – 70%. U nás se nedočkáte ŽÁDNÝCH POKUT ani krácení výdělků, jak tomu mnohdy bývá. Výplaty vyplácíme jednou měsíčně, kdykoli během měsíce si může modelka přijít pro zálohu, kterou samozřejmě dostane. Takže potřebujete dostávat peníze každý den? Nemáme s tím problém!

 

Práce na livechatu


Livechat je zábavná forma práce. Pomocí počítačové a video techniky se modelka dorozumívá s klienty. Modelka je snímána kamerou a tento video signál se dostává ke klientovi, který za tento přenos platí až 4 USD za minutu. Jelikož máme na chatu převážně anglicky hovořící klientelu, dokáže si jazykově vybavená modelka, vtipným povídáním, udržet klienta i několik desítek minut. Klientů je spousta, každy je jiný, jeden si s Vámi bude chtít jen povídat, druhý si zase bude chtít hrát.

 

Naše livechat studio


U nás ve studiích jsme zařízení tak, že každá modelka pracuje ve svém vlastním pokoji, naprosté soukromí, žádné kóje ani nic podobného jak je to v jiných studiích běžné. Soukromí našich modelek je pro nás na prvním místě!

Modelka pracuje vyzývavě oblečená, hezky upravená a snaží se zaujmout co nejvíce klientů. Z naší strany je zajištěno nejmodernější technické vybavení, kvalitní osvětlení a výkonné kamery pro co nejkvalitnější přenos. Spojení Vaší krásy a naší techniky dosahujeme výslesků jako v žádném jiném livechat studiu!